Leden 2008

Už vám odjíždím.. :-(

31. ledna 2008 v 21:47 | Mrs. Palačin-Ka
Tak já už pomažu do postele.. :-) Design už máte připravený .. :-) Já zkusím ještě předpřipravit nějaký články pokud to půjde.. Mějte se krásně! Miluju vás ! Pááá

Jak na retuše?

31. ledna 2008 v 17:39 | Mrs. Palačin-Ka
Tak tady je menší návod jak na retuše! :-) Prosím .. nekopírovat.. Jen se zdrojem!! ©
 • Najdi si na netu nějakej obrázke celebrity,která nevypadá moc hezky
 • Otevři si photofiltre a vlož si tam ten obrázek
 • Klikni na tu kapku a na malé plochy ( nos,brada ) klikni na malý ( dole vpravo ) .. Na velké plochy ( tváře,čelo..Třeba i ruce,krk ) Dej velký ( dole vpravo )
 • Teď můžeš dát třeba Filtry→Barvy→Zesvětlit barvy a je to mnohem hezčí že? :-)

• Tralalá...Tralalííí :-D

31. ledna 2008 v 17:17 | Mrs. Palačin-Ka
- online , - 31.1 , - piškoty s mlíkem <3 , - No... dyť to mlíko :-) , - My Chemical Romance - I Don´t Love You ♥♥ , - nic... , - Konečně práázky! :-)
Nazdar! Konečně prázky!! Musím udělat nějaký design se záhlaví že tadyk nejsem ... Jako že budu u babičky.. Kámoška chce u nás spát ale mě se nějak nechce.. hej dneska byl tak krásnej den!! Jsme byli na tom bazéně a stráášná prdel !! Jsme byli s kámoškou jako v bazéně že a nudily jsme se.. A já takoví že na sebe budem pod vodou křičet jak Samara | z kruhu | A jako.. Sme vipadali stranšě .. Kája měla takoví divný zvrklí oči a protáhlej obličej .. A přitom krásně z okna svítilo sluníčko a pod vodou upe krásně modrý.. Akorát to bylo předposlední.. Píště budou závody.. Normálně jsme museli do sauny že a všichni začali křičet : " My chcem volnou zábavu , My chcem volnou zábavu " A na nás jedna paní vlítla jako že co to řvem a že tady bude absolutní ticho.. No mohla bych vám tady povídat do Álelůůůůja..
Tak já jdu dyžtak udělat nějakou grafiku.. A doufám že dneska ten PhotShop ztáhnu ale to asi ne.. A na vysvědčení jsme dostala fakt samí !! Ale není to vončo než takoví to překvápko .. Hej normal víte co udělala úča?? Ona mi dala plno sešitů a čehosi do baťohu a jako že to mám zanýst kámošce a taky něco Natce.. Už jsem jim to díkybohu dala.. Víte jak jsem měla ten baťoh těžkej? No nic.. napsala jsem vám toho vícnež dost tak letím.. Adios!

• Měla jsem připravenej titulek ale už jsem ho zapoměla 0:-)

30. ledna 2008 v 21:33 | Mrs. Palačin-Ka
- babiččin štrůdl.. , - nic , - Evropa 2 , - 30.1 , - 21:30
Hoj ! Hej! Ani mi nebudete věřit! Budu mít samí ( 1 ) na vízo !! ... | Jupíííí | ............ Týjo.. Jak já jsem happy !.... !!!! ... ! Už se na zítřek těším! A ještě k tomu pojedeme na bazén jako každej čtvrtek ! ♥♥♥☺ Nebudu psát články od pátku až do středy pže budu u báby.. Tam se mi jako moc nechce! •__• A články nejdou předpřipravit!! Nevím,nějak to nefunguje.. Dneska jsme byli zase ve školce a s kájou a Štěpou jsme hráli voleyball ( bo jak se to píše ) Byla strašně prdel ! ------ :D:D -------
mamka dneska donesla řidičák ! Už dodělala autoškolu.. --- Ufky uf ---- Už mi čokoládoví Mikuláš nechybí.. --- Jůůů --- Já mám strašnou rýmu furt musím smrkat !---Blé--- Rodiče mě nesmějí nachytat na PC pže je celkem zas hodně hodin.. --- No fuj ! Css ( :D ) --- Vím že si tento článek nikdo nepřečetl ale tak aspoň abyste měli včera co číst než napíšu článek zas v šest hodin večer ...--Chich-- No nic.. mizím.. Páčko !

Shoot Ashlee Simpson

30. ledna 2008 v 21:20 | Mrs. Palačin-Ka
Ona je krásná!! :-) Fakt

Pár krásných smajlíků... :-)

29. ledna 2008 v 21:12 | Mrs. Palačin-Ka
>>> barevní :-)
>>> Jahůdky..
>>> Jablíčka.. ;-) Wink.gif image by LoveEmmalinaURStupid.gif image by LoveEmmalinaSleepy.gif image by LoveEmmalinaSigh.gif image by LoveEmmalinaSick.gif image by LoveEmmalinaSad.gif Sad image by LoveEmmalinaLove.gif Love image by LoveEmmalinaLookUp.gif image by LoveEmmalinaLookRight.gif image by LoveEmmalinaLookLeft.gif image by LoveEmmalinaLookDown.gif image by LoveEmmalinaLOL.gif LOL image by LoveEmmalinaKnitEyebrows.gif image by LoveEmmalinaHuh.gif image by LoveEmmalinaGiggle.gif image by LoveEmmalinaFrustrated.gif image by LoveEmmalinaEw.gif image by LoveEmmalinaDepressed.gif image by LoveEmmalinaDead.gif image by LoveEmmalinaBlushing.gif image by LoveEmmalinaBigEyes.gif image by LoveEmmalinaAngry.gif image by LoveEmmalina
>>> Bílýýýý smilewinktonguelaughingsadangrycryinglolshockednobiggrinroflheartwootyesblankevilthinkingwoohoosleepyhuhboredbouncegrrblushcoolkissyblahlovelmao
>>> Opičky :*)
Zdroj už si nepamatuju... Je to asi ze čtyř blogů... Ale vím,že tyhle smajlíci jsou všude ... xD

My photos •2•

29. ledna 2008 v 18:49 | Mrs. Palačin-Ka
Dám sem nějaký pokusy o colorfull.. :-) Chtěla jsem tu taky dát něco jinýho ale jsme líná to zmenšovat O:-)

• Díky! ta bílá mikina je fakt super! Našedlá? Nedělej si starosti.. :-D

29. ledna 2008 v 17:02 | Mrs. Palačin-Ka
- nic!! x) , - čajík , - online message with darlles , - Evanesenc - Lithium bo ták nějak , - myslím na svého čokoládového Mikuláše..ale bohužel .( :D ) .. je už s ním áámen : ' (
Zdar...
Dneska je fajnově..:silly:Ve škole šííílená nuda!! :tired: Měla jsem jít dom asi kolem 15:00 ale vychovatelka mě pustila v 14:00 no to je ale strašně super že?? :cheeky: Sem už všechno měla dopsaný tak mě pustila..:happy: Normálně se vychovatelka ( 20 ) strašně ráda češe... :silly: Tak jsem jí ty vlasy rozčesala.. :blush: Ale víte jak ona má krásný vlasy!! :yay: Všechno blond jen jeden pramínek hnědej!!
:giggle:Normálně jsem nafotila staršně moooc fotek .. !! :happy: Nějaký sem dám.. :giggle: Nějak mi začíná chybět čokoládovej Mikuláš.. :sad: ( :biggrin: ) Ani si nedokážete představit jakej mám na stole brajgl ... :shocked: Ale to není žádná novinka.. :biggrin:Dneska ráno jsem se vzbudila v 5. ráno tak jsem popsala jednu celou stránku v deníku... :silly: Mámnějakou chuť na lízátko.. :heart: Na takoví to klasický... jak měl v Mach a Šebestovje furt v puse ten kluk... :hm: No nic.. já letím... :happy:Zdar !! :happy::heart:

statistika 21.1.2008 - 27.1.2008

28. ledna 2008 v 21:16 | Mrs. Palačin-Ka
Navstevnost za minuly tyden (21.1.2008 - 27.1.2008) je:
Pondeli: 43
Utery: 53
Streda: 52
Ctvrtek: 54
Patek: 49
Sobota: 71
Nedele: 179

Celkem: 501
______________________________
Jééé díky!! :-) zase o něco víc jak minule.. ;-) Fakt díky... doufám že se to bude i nadále zvyšovat..

• Dneska pstě béééést dník...

28. ledna 2008 v 19:40 | Mrs. Palačin-Ka
- čokoládovího Mikuláše :D , - zrovna teď nic.. , - Avril - Hot , - už toho focení dneska bylo až moc..
Čus..
Už si nějak začínám zvykat na pondělky.. :wink:Dneska byl super den!! :silly: Známky už jsou uzařený a to je velkej důvod k radosti...:yay:A dneska jsme ještě psali teda poslední čtvrtletku a to z vlastivědy...:hm: Ale dopadlo to doslova výborně!! :love: Skoro bezchybně! ... :happy: no jo no... Mám štěstí.. :silly: To jsem zvědavá co budem dělat teda ve škole když máme uzavřený známky...:oooh: Asi si budem hrát v družině..:hm: Ale radši bych seděla u PC než abych byla v družině..:yay:
Na ten novej design si nějak nemůžu zvyknout..:urg: došli mi statistiky tak je sem za chvíli dám a projedu eSbénka.. :love: Aloha..

© Moje grafika s Ashley Tisdale ©

28. ledna 2008 v 16:56 | Mrs. Palačin-Ka
Tuhle grafiku s Ashley jsem dělala včera večer.. :-) Mě se líbí.. :-) Udělala jsem blendy,avatvary a retuše.. x) Něco se mi fakt povedlo..
Blendy : 1 ... 2
Avatvary : 1 ... 2 ... 3
Retuše : 1 ... 2 ... 3
Tak to je zatím všechno.. :-) Mě se to celkem líbí.. x)

1. Minutovka

27. ledna 2008 v 20:37 | Mrs. Palačin-Ka
Ták je tu první minutovka.. nebudu tu dávat moc bleskovek protože se mi nelíbí minutovka.. takže tady budu dávat tak jednu minutovku za měsíc.. x)
Clickni na celý článek a vyhraj!!! xD

Další mí smajlíci... ©

27. ledna 2008 v 15:09 | Mrs. Palačin-Ka
SMAJ.gif picture by NikushQaSMAJ2.gif picture by NikushQaSMAJ3.gif picture by NikushQaSMAJ4.gif picture by NikushQaSMAJ5.gif picture by NikushQaSMAJ6.gif picture by NikushQaSMAJ7.gif picture by NikushQaSMAJ8.gif picture by NikushQa
Ty se mi líběj.. :-) Sice jich je méňe než když bývá ( 8/10 ) ale to snad nevadí ne? :-) Tak já si myslím že jsem se konečně trochu naučila dělat smajlíky.. x) Já si myslím že jo..
Narozdíl od těchhle smajlů :D :
lztko9.jpg picture by NikushQalztko8.jpg picture by NikushQalztko7.jpg picture by NikushQalztko6.jpg picture by NikushQalztko5.jpg picture by NikushQalztko4.jpg picture by NikushQalztko3.jpg picture by NikushQalztko2.jpg picture by NikushQa
Jsou storkát hezčí... pže tady tyhle ( ty " lízátka bo co t o je ) jsou naporosto strašný ( z mího " ex " blogu ) nechápu jak jsem mohla být tak blbá , a dát je tam.. :D

Bože.. jak já tento svět miluju.. x)

27. ledna 2008 v 11:48 | Mrs. Palačin-Ka
- 11:32 , - 27.1 008 , - Simple Plan - When I´m gone Krásná písnička... ♥ , - buchty.. :-) , - ovocnou šťávu... , - mamča se kouká na Columba :D , - Neděle..ta blbá neděle..
Ahojky..
Jsem úplně ale úplně plná buchet...24n.gif(118 b) Už jsem jich dnědla sedm... Ale na další už fakt nejdu!!! bunnyMám strašně malou návštvnost!!! asi už o celou stovku!! Proč?? Vždyť píšu články každej den a myslím že dostatečně!!! Achjo.. asi už brzo změním design... tenhle je takovej... 33n.gif(88 b) Prostě je tam jenom černá a bílá a to se mi nelíbí.. Musí tam být nějaký barvy.. a já už vím jaký a jaký bude záhlaví...24n.gif(118 b) Bude takoví krásný...určitě se vám taky bude líbit.. Víte co je vlastně ta rubrika " Trafika " ? To je rubrika do který budu dávat svůj časopis Truffle.. duckie Už mám hotovou titulní stranu ( asi bude lední díl )
Kámoška si u nás zapoměla mobil...snad is pro něho příjde... 21n.gif(100 b)A víte co ona vynalezla?? " Lektvar lásky " prej.. Nakládaná hadí kůže na octu..33n.gif(88 b) Ale oni to fakt pijou.. :-D 23n.gif(104 b) Ale oni nemaj hadí kůži tak pijou jen ten ocet a myslíjou že to zabere... :-D 23n.gif(104 b) Je to fakt hnusný...kyselí.. 20n.gif(94 b)Taky tak milujete olivi? pixels Já strašně.. Photobucket - Video and Image Hosting Včera jsem si dala a je to fakt výborný... Ale chutnaj mi jenom ty zelený s tou červenou papričkou uvnitř... No nic.. mamka mě volá na polívku tak já se běžím oblíct pže jsem ještě v pyžamu.. Photobucket - Video and Image HostingAhooj !!! :-)

smajlíci - Furt se lepším a lepším ne?? x)

27. ledna 2008 v 11:04 | Mrs. Palačin-Ka
SMA.gif picture by NikushQa...SMA2.gif picture by NikushQa...SMA3.gif picture by NikushQa...SMA4.gif picture by NikushQa...SMA5.gif picture by NikushQa
SMA6.gif picture by NikushQa...SMA7.gif picture by NikushQa...SMA8.gif picture by NikushQa...SMA9.gif picture by NikushQa...SMA10.gif picture by NikushQa
Týjo... no jako .. mě se docela dost líběj.. xD Samochvála smrdíí .... já vím ale nemůžu si pomoct... akorát sem je mohla udělat ještě...ještě menší že? x) No jo.. tak rpo příště už vím že je mám udělat menší.. x) Jo a abych nezapoměla.. © Céčko v závorce (c) Nekopírovat...daly velkou práci.. x) Díky ©


pixelky do článků.. 2

26. ledna 2008 v 18:44 | mrs. palačin-Ka
O tempo não páraAmo a Pucky, minha cadelaSe quiserem me acionemAbsolutamente sonolentoSem comentários, próxima!Snake!bunnypixelscreviicreviicreviicreviiduckiepixelsbunny16n.gif(133 b)18n.gif(131 b)19n.gif(104 b)20n.gif(94 b)21n.gif(100 b)22n.gif(105 b)23n.gif(104 b)24n.gif(118 b)27n.gif(141 b)28n.gif(89 b)29n.gif(107 b)30n.gif(77 b)32n.gif(133 b)33n.gif(88 b)34n.gif(103 b)35n.gif(135 b)36n.gif(104 b)37n.gif(109 b)Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting
Tak ty budu používat do článcích.. :-)

pixelky do článků..

26. ledna 2008 v 18:37 | mrs. palačin-Ka
kittypixelspixelsbunnybunnybunnypink bunnybunny
Je jich plno .. :-) Našla jsem jich víc ale mě to píše že v textu může být jen 20000000 (nebo kolik )znaků

O:-) pixelky - mix

26. ledna 2008 v 17:56 | mrs. palačin-Ka
pix1.gif image by marrkyperlapix2.gif image by marrkyperlapix3.gif image by marrkyperlapix4.gif image by marrkyperlapix5.gif image by marrkyperlapix6.gif image by marrkyperla
pix7.gif image by marrkyperlapix8.gif image by marrkyperlapix9.gif image by marrkyperlapix10.gif image by marrkyperlapix11.gif image by marrkyperlapix12.gif image by marrkyperla
pix13.gif image by marrkyperlapix14.gif image by marrkyperlapix15.gif image by marrkyperlapix16.gif image by marrkyperla
Výroba je markyperla © !

Změna přezdívky.. x)

26. ledna 2008 v 17:13 | mrs. palačin-Ka
Jóó tak tahle přezdívka se mi líbí.. já vám řeknu jaký jsem měla přezdívky jo? xD
 • kola
 • velka-fanynka
 • NikushQa
 • nikush-Ka
 • palaczinQa
 • palačin-Ka
 • mrs. palačin-Ka
Tak jsem zvědavá jaký přezdívky budou příšte..x) tak si mě prosím eSBénka přepište ju?? :-) Díky